Kto z nás by si neprial stráviť nádherné chvíle s milovanou osobou osamote niekde na pokojnom mieste, na mieste kde sa dá relaxovať, vypnúť, načerpať množstvo nových síl a energie do ďalšieho fungovania.

To čo býva väčšinou kameňom úrazu pri ubytovaní na chalúpkach ti teraz ponúkame práve na Horehroní, v okrese Brezno. Túto špeciálnu ponuku sme nazvali „COUPLE FRIENDLY“ a teraz ti vysvetlíme čo to znamená.

Ubytko pre dvoch nie je ničím novým, avšak prenajať si celú chalupu na oddych vo dvojici nemuselo byť vždy jednoduché.

Chalúpky pre dvoch

Túto novú dimenziu ubytovania sa spoločne s nami rozhodli podporiť viacerí naši ubytovatelia, a tak vyšli v ústrety vám, ktorí vyhľadávate súkromie a romantiku s praskajúcim krbom na okraji lesa, v dolinke či v pokojnej uličke na dedine.


Nemáme pre vás shiny zľavové kódiky influensierov z umelo nafučaných cien, ale takto obyčajne odlschoolovo hľadáme cesty, ako ti priniesť zaujímavé chalúpky za rozumných podmienok. Kto už bol na Horehroní len s polovičkou v našich chatkách, ruku hore:)

Foto: N – Tomáš Hrivňak, Chalupa pod vŕškami

Pri každom ubytovaní od #steyslovakia nájdete označenie, či je chalupa couple friendly a za akých podmienok.

Mnohé naše ubytká už poznáte a ak nie, nech sa páči zoznámte sa s našimi couple friendly chalúpkami!

Chalupa Kysuca biela – Ocitnite sa v malej útulnej chalúpke v historickej osade Kysuca ukrytej pred svetom a ujdite od každodenného stresu. Vychutnajte si do sýta praskanie v krbe, noci bez svetelného smogu, dokonalú hviezdnu oblohu a digitálny detox.

Ubytovanie pre páry: celoročne aj počas víkendov od 89€/noc.

Drevenica na Kysuci – Ďalšia drevenička v historickej osade Kysuca s jedinečnou atmosférou leňošenia na peci. Z lavičky pred chatou si vyčkajte na zatúlaného srnca v úboči naproti chaty, vyberte sa na nenáročné túlačky nádhernými panoramatickými hrebeňovkami Rudnej magistrály, zastavte sa v pekárničke po čerstvo dopečené voňavé posúchy či vianočku.

Ubytovanie pre páry: počas jari a jesene mimo víkendov od 109€/noc.

Chata Ždiarik – Digitálny detox s horúcou kaďou uprostred lesov Muránskej planiny pod Fabovou hoľou sa stal za krátky čas hviezdou posledných mesiacov. Horúca kaďa pod hviezdami so všetkými tajomnými zvukmi lesa je neopakovateľným zážitkom.

Ubytovanie pre páry: celoročne aj počas víkendov, od 59€/noc.

Chalupa pod vŕškami – Krásna zrekonštruovaná drevenička v tichej ulici Mýta pod Ďumbierom na juhu Nízkych Tatier, kde vám dobré ráno dajú ovečky od susedov a večer si užijete relax pri krbe leňošením na peci.

Ubytovanie pre páry: od 89€/noc počas jari a jesene mimo víkendov.

Perníková chalúpka a Lomovská múranica – Chalúpky na okraji dedinky Lom nad Rimavicou vás svojim rozprávkovým prevedením ukradnú z každodenného stereotypu a vy budete plnými dúškami nasávať výhľady na pasúce sa kravky, lúky a pasienky či Klenovský vepor.

Ubytovanie pre páry: počas jari a jesene mimo víkendov od 79€/noc.

Chalupa v Hlbokej – Osamotená chalupa na samote nad Breznom s neopakovateľnými výhľadmi na Chopok a celé Ďumbierske Tatry. S ovečkami či pasúcimi sa koňmi v susedstve, čarovnou atmosférou interiéru a vírivkou na terase je našou srdcovkou. A veríme, že bude aj vašou.

Ubytovanie pre páry: počas jari a jesene mimo víkendov od 109€/noc.

Chatka Hniezdo – maličká skromná chatka v drobnej chatárskej oblasti v Nemeckej je voľbou pre menej náročných, ktorí namiesto luxusu ocenia perfektnú polohu pri lese na túlačky alebo zbieranie hríbov.

Ubytovanie pre páry: počas jari a jesene mimo víkendov od 49€/noc.

Drevenica Horehronka – Novopostavená drevenica v tichej uličke v Závadke nad Hronom bude skvelým útočiskom na turistiku na Kráľovu hoľu, Andrejcovú, Polomské očko či telgártske viadukty.

Ubytovanie pre páry: 89€/noc počas jari a jesene mimo víkendov.

Každá zo spomenutých chalúpok má k dispozícii kalendár obsadenosti. Kalendár sa po každej rezervácii aktualizuje automaticky. Po kliknutí na dátum sa zobrazia ceny pre daný termín v závislosti od počtu osôb. Uvádzadné ceny sú za celú chalupu. Deťurky bez nároku na lôžko grátis. Naviac stále platí, že na nastávajúce mesiace neberieme zálohy dopredu. Termín vám záväzne rezervujeme a platbu zrealizujeme až tesne pred pobytom.

Tak zbaľ polovičku a hybaj na Horehronie!

2 Komentáre
    1. Ivana Rešutíková

      Hi there,
      all the cottages and lodges are located in central Slovakia, Brezno district. English webpage is currently out of use. Prices can be seen on each accommodation webpage choosing the exact date from the calendar and in price list below on each page. If you are interested in particular accommodation, let me know at stey@steyslovakia.com. Thank you. Ivana

Napísať komentár