Cestovná agentúra stey

Rýdzo slovenské zážitky z Horehronia

O nás

Dobrý deň, volám sa Ivana a stojím za značkou STEY.
Želám vám zmysluplné a zážitkami nabité poznávanie.

Cestujte v duchu zásad prírodného a trvalo udržateľného turizmu. Podporte s nami lokálnych remeselníkov, ubytovateľov z rodinných hotelov a chalúpok, eko aktivít a atrakcií a užite si SVOJ digitálny detox® na Horehroní! Sledujte naše tipy na výlety, nádherné neobjavené zákutia, príbehy domácich a zážitky z našej produkcie. Dovolenka na Slovensku.

Vitajte na Horehroní.

Vyberte si jedinečné ubytovanie ďaleko od mestského ruchu, navštívte s nami miestnych remeselníkov, gazdov a folklóristov a spoznávajte Horehronie ekologicky – na bajkoch, e-bikoch, koňoch či prostredníctvom envirovýletov a pozorovania divočiny. Cestujte ohľaduplne, pomaly, zodpovedne a udržateľne. Doprajte si luxus byť offline.

Postaráme sa o firemné akcie, priblížime život na vidieku a lazoch vašim zahraničným priateľom formou home hosted návštev u remeselníkov a gazdov, sprostredkujeme ubytovanie v nádherných lokalitách a odporučíme výlety, ktoré nenájdete v bedekroch. Sme tu pre vás 24/7. Žijeme v regióne a s regiónom.

Podporte región

Čo u nás miniete, ostáva v regióne. Podporíte malých miestnych poskytovateľov služieb.

Cestujte ekologicky

Poznávajte v duchu zásad pomalého cestovania a prírodného turizmu.

Digitálny detox®

Doprajte si luxus byť offline. Na vidieku, na lazoch, v prírode. Spomalenie, sprítomnenie, stíšenie.

Digitálny detox®
na horehroní

„Prežili sme nádherný víkend v krásnom kúte Slovenska . Čarovná chalupa, skvelý výlet do horúcej kade a výborná večera na Marekovom dvore. Toto všetko je podčiarknuté neskutočnou ústretovosťou hostiteľky Ivanky a všetkých domácich. Ak chcete zažiť digitálny detox v krásnom prostredí, tak jedine so STEY Slovakia.“ – Henika, Chalupa Kysuca biela, 23. január 2020

„So službami Stey Slovakia sme boli s manželom maximálne spokojní. Rýchla a príjemná komunikácia, možnosť si užiť Slovensko a vidiek v neopakovateľnom prostredí. Ďakujeme za možnosť spoznať Slovensko v čarovnej Chalupe v Hlbokej. Zažili sme najkrajšiu dovolenku na Slovensku.“ – Nat V., Chalupa v Hlbokej, 20. november 2019

„Ivana offers a true journey combining a discovery of one of the most beautiful parts of the Slovak nature, traditions and local inhabitants. Being myself Slovak living long time abroad, this experience was enriching for me and also it’s great for kids growing in foreign culture, so they can get closer to their roots. For foreign visitors, there is no doubt that this is an extraordinary opportunity to see Slovakia off the beaten path.“ – Martina, Výlet za remeslami, 31. júl 2019

Atrakcie

Okolie na dosah

Bratislava

Trnava

Košice

Stey

Referencie

Spokojní hostia

Nechajte nám aj VY spätnú väzbu. Na vašej dovolenke usilovne pracujeme, oceníme to.

K pobytom od STEY Slovakia sa vzdy radi vraciame, lebo su zarukou vyborne straveneho casu, prijemnych ludi a oddychu od ruchu vsednych dni. Dakujeme ze ste! Hodnotime maximom hviezdiciek 5/5
David Stojaspal
2.11.2023
Cez Stey sme absolvovali uz tri pobyty, vzdy v inej chalupe a zakazdym sme boli velmi spokojni. Za mna top je Chalupa pod Vrskami v Myte pod Dumbierom. Komunikacia aj vybavenie a stav chalup vzdy na jednotku. Tesime sa na dalsi pobyt. 🙂
Romana Hrčková
apríl 2023
Vyborna komunikacia a pristup, vrelo odporucam. Urcite vyuzijeme sluzby STEY Slovakia opat. Drzim palce nech sa dari.
Mikulas Tekel
február 2022
Chata Kysuca – Drábsko. Zažili sme skvelý predĺžený víkend. Chata veľmi pohodlná, príjemná. Mali sme dosť priestoru na hranie aj pre deti. Príjemné posedenie na teraske s grilom. Vďaka tomu že sme nemali žiadny signál sme si naozaj oddýchli. Večer bolo počuť šum potôčika, vzduch bol čistý svieži. Určite odporúčame aj pre mladé páry, ktoré sa chcú odreagovať a aj pre rodinky s malými deťmi, ktoré si chcú oddýchnuť od zhonu.
Peter Lanátor
jún 2021
Celkovo - príjemný pobyt.
Zákaznícky orientovaný prístup, skvelá hodnota a služby.
Špecializujú sa na slovenskú prírodu, zážitky a digitálny detox.
Konstantin Rosina
apríl 2020
Cez Stey sme mali zabezpečené ubytovanie v tradičnom domčeku uprostred Lomu nad Rimavicou. Ubytovanie bolo veľmi príjemné a napriek chladnému počasie bezproblémové. Využili sme aj služby envirosprievodcu a absolvovali príjemnú prechádzku do Dobročského pralesa, ktorú zvládli aj malé deti. Dozvedeli sme sa veľa zaujímavostí o živote v lese. Škoda, že sa nám kvôli zhoršujúcej sa Covid situácii nepodarilo zažiť výrobu syra a keramiky, ale veríme, že nabudúce sa to podaríl. Určite sa ešte vrátime :)
Michala Hrnciarova
18.10.2020
Prežili sme nádherný víkend v krásnom kúte Slovenska . Čarovná chalupa, skvelý výlet do horúcej kade a výborná večera na Marekovom dvore. Toto všetko je podčiarknuté neskutočnou ústretovosťou hostiteľky Ivanky a všetkých domácich. Ak chcete zažiť digitálny detox v krásnom prostredí, tak jedine so STEY Slovakia.
HENIKA
CHALUPA KYSUCA BIELA, 23. JANUÁR 2020
Ivana offers a true journey combining a discovery of one of the most beautiful parts of the Slovak nature, traditions and local inhabitants. Being myself Slovak living long time abroad, this experience was enriching for me and also it’s great for kids growing in foreign culture, so they can get closer to their roots. For foreign visitors, there is no doubt that this is an extraordinary opportunity to see Slovakia off the beaten path.
MARTINA
VÝLET ZA REMESLAMI, 31. JÚL 2019
So službami Stey Slovakia sme boli s manželom maximálne spokojní. Rýchla a príjemná komunikácia, možnosť si užiť Slovensko a vidiek v neopakovateľnom prostredí. Ďakujeme za možnosť spoznať Slovensko v čarovnej Chalupe v Hlbokej. Zažili sme najkrajšiu dovolenku na Slovensku.
NAT V.
CHALUPA V HLBOKEJ, 20. NOVEMBER 2019
Momenty

Instagram

Sledujte naše tipy na výlety, nádherné neobjavené horehronské zákutia, príbehy domácich a zážitky z našej produkcie.

STEY tuned

čo nové a zaujímavé v našom regióne zažiješ

Prihlásením sa na odber súhlasíte s našimi zásadami ochrany osobných údajov a udeľujete súhlas so zasielaním aktualizácií od našej spoločnosti.

STEY

Kontakt

Zuzana Bachratá
+421 944 923 292

Kontakt

Jerguš Tesák
+421 907378704