Masáž, ktorá príde k vám

Ruku hore, ak sa vám zdá, že žijete jeden bláznivý kolotoč a nedarí sa vám spomaliť. A trvalo vám nejakú chvíľu nájsť v kalendári voľné miesto pre dovolenku. Dovolenkovať by chcela vaša myseľ aj vaše telo. My sme presvedčení, že vám aspoň na krátky čas vieme pomôcť.

Mobilná masáž u vás na chalupe 365 dní v roku

11 z 10 mamičiek trápia boľavé kríže a unavené ruky. Patríte medzi ne? Alebo v práci presedíte celé dni za počítačom, máte bolesti chrbtice, stuhnutý krk, zlé držanie tela, vypuklé brucho, padnuté plecia? Alebo aktívne športujete a viete, že regenerácia je rovnako dôležitá ako tréning samotný? Alebo chcete dať zbohom vačkom pod očami a pomarančovej koži na stehnách. Masáze Tatry ponúkajú okrem klasickej aj športovú masáž a lymfodrenáž, a po dohode predom aj masáž od fyzioterapeuta, ktorý vám okrem masáže ukáže drobné triky a cviky na doma. Kompletnú ponuku masáží aj s cenníkom nájdete na masazetatry.sk.

Masáž u vás na chalupe môže byť intímna záležitosť pri praskajúcom krbe, rodinná udalosť s deťmi pobehujúcimi okolo stola, môže to byť čerešnička na torte po celodennej turistike alebo lyžovačke, dovolenkové poďakovanie manželke za starostlivosť o rodinu, prekvapenie pre maminu aj odmena pre seba samého po náročných týždňoch.

Masáže sú dostupné každý deň medzi 8. a 23. hod (ukončenie masáže). Nemusíte sa o nič starať, pripravte si len čistý uterák.

Miesto a čas masáže:

vaša chalupa

čas masáže podľa objednávky, min. 4 hodiny vopred (vybraná dĺžka masáže + 30 min. navyše na prípravu stola, krátku konzultáciu, zbalenie stola)

Cena zahŕňa:

masáž podľa vybraného druhu a dĺžky trvania masáže

kvalitný bio masážny olej, dezinfekciu lehátka, jednorazovú podložku na lehátko

pri objednávkach nad určenú hodnotu zahŕňa aj dopravu

Cena nezahŕňa:

uterák alebo osušku

špeciálne kozmetické prípravky, sviečky

Ako sa na masáž pripraviť:

Min. 1 hodinu pred masážou nekonzumujte ťažké jedlo.

Pred masážou sa osprchujte.

Pred začatím masáže informujte maséra o prípadných zdravotných obmedzeniach, komplikáciách, problémoch.

Vytvorte si príjemné prostredie a miesto, kde si masér rozloží stôl a bude môcť okolo neho prechádzať.

Masáže pre teambuildingy a väčšie skupiny – po dohode predom je možné zastrešiť aj väčšie akcie s celým tímom masérov.

Cenník masáží, popis ponúkaných procedúr a jednoduchý rezervačný formulár nájdete na masazetatry.sk. Objednať sa môžete prostredníctvom formulára alebo telefonicky na 0944 327 347.
Teší sa na vás Matej Lipták a jeho tím.

Napísať komentár