Zdolajte najvyššie položenú cyklotrasu na Slovensku na e-fatbikoch.

Nenechajte si ujsť tento fantastický zážitok, adrenalín a výhľady. Legendárna Kráľova hoľa s nadmorskou výškou 1946 m. n. m. nie je pre každého. Ak si netrúfate, alebo by ste radi strávili príjemný deň s deťmi, k dispozícii máme horské elektrobicykle aj známymi ako fatbike. Ebike vám zabezpečí menej namáhavý výstup na hoľu.

Fatbiky sú elektrobicykle so širokými plášťami, ktoré vďaka svojej konštrukcii umožňujú bezpečnejší a stabilnejší kontakt s jazdným povrchom, čo oceníte cestou nadol. Časť cesty tvorí asfaltový povrch a zvyšok šotolina. Bicykle sú vhodné pre osoby od 130cm, pričom vek u detí nie je rozhodujúci. Pre najmenších máme k dispozícii detské sedačky. Štandardná nosnosť bicykla je 110kg, potešíme však aj našich najväčších nadšencov cyklistiky, pribudol fatbike s nosnosťou až 170kg.

Tento zážitok je vodný pre každého nadšenca hôr a nevyžaduje špeciálne zručnosti alebo tréning. S podporou elektro bicykla sa dostanete na hoľu bez problémov.

Čo vás čaká

Zdolajte najvyšší cyklobod na Slovensku, Kráľovu hoľu v Nízkych Tatrách. Požičovňa fatbikov sa nachádza v horehronskej dedine Šumiac, odkiaľ začína aj cyklochodník. Trasa zo Šumiaca na hoľu prekonáva prevýšenie 1000m a je dlhá 8km. Rovnakou trasou sa vrátite naspäť do dediny. Celý výlet v miernom tempe trvá približne 4 hodiny s prestávkami.

Na pol ceste si môžete urobiť zastávku na chate v Prednom sedle. Podávajú skvelé remeselné pivo z neďalekej Prednej hory (alko aj nealko) a varia výbornú slovenskú kuchyňu. Po chatu vedie štrková cesta, od chaty nahor asfaltový chodník. Obe sú bezpečné a tempo si prispôsobujete podľa vlastných preferencií. Cestou nadol to môže byť dovolenkových 10km/hod alebo aj dobrodružstvo v podobe jazdy v 70km rýchlosti. Je to len na vás, ako si svoj zážitok nastavíte.

Výlet je vhodný pre rodiny (deti od 130cm) a tiež môžete vziať so sebou psa, ktorý zvládne náročnú trasu po svojich.

Kontakt na prenajímateľa e-bikov

Čas odchodu

Individuálny

Cena zahŕňa

  • Prenájom elekto fatbiku s predným odpružením na 4 hodiny
  • Prilbu

Cena nezahŕňa

  • Transfer z hotela k miestu stretnutia
  • Občerstvenie
  • Cestovné poistenie a poistenie pri extrémnych športoch
  • Extra vybavenie (kamery, čelovky, chrániče)
Galéria
Cenník

Prenájom na 4 hodiny

Zdolajte najvyššie položenú cyklotrasu na Slovensku na e-fatbikoch.
35
  • Prenájom elekto fatbiku s predným odpružením
  • Prilba
Dôležité informácie

Informácie

– Bicykle sú vhodné pre osoby od 130 cm a do 170kg bez ohľadu na vek.
– Výlet začína a končí v obci Šumiac.
– Pri požičaní bicykla sa vyžaduje podpis nájomnej zmluvy podľa údajov občianskeho preukazu a kaucia 100€ za každý zapožičaný bicykel, ktorá je vrátená hosťovi po odovzdaní bicykla.
– Podpisom nájomnej zmluvy zákazník preberá zodpovednosť za seba a za bicykel počas celej doby prenájmu.
– Cena prenájmu nezahŕňa poistenie pri extrémnych športoch.
– Otváracia doba požičovne: denne od 9.00 do 18.00.
– Návštevník sa dostaví na miesto stretnutia min. 15min pred dohodnutým časom prenájmu. V prípade, že sa klient nedostaví na čas, ani nijako neupozorní na meškanie, služba môže byť bez nároku na náhradu odmietnutá.
– V prípade potreby pred konaním výletu prosím kontaktujte +421 908 823 750.
– Tento výlet vyžaduje fyzickú aktivitu, pripravte si pohodlnú obuv a oblečenie.
– Počasie na holi môže byť značne odlišné od počasia v dedine. Pripravte si bundu odolnú voči vetru a dažďu, tričko na výmenu po výstupe, okuliare na ochranu zraku (slnečné, cyklistické).
– V požičovni je možné za poplatok zapožičať detskú sedačku.
– Storno podmienky: pri zrušení zo strany zákazníka nad 24 hodín vám bude účtovaný poplatok 50% z hodnoty výletu, v prípade zrušenia výletu menej ako 24 hodín pred jeho konaním sa účtuje storno poplatok v plnej výške. V prípade nepriaznivého počasia bude váš výlet presunutý na iný deň alebo vám vrátime plnú sumu. Počasie a najmä prejazdnosť terénu pre konaním výletu potvrdí poskytovateľ služby a prípadné odloženie či zrušenie výletu musí byť odsúhlasené z jeho strany najneskôr 24 hodín vopred.

Aktivity v okolí