Prihlásiť sa

Registrovať sa

Po vytvorení účtu budete môcť sledovať stav svojej platby, objednávok a môžete hodnotiť a kometovať naše produkty.
Používateľské meno*
Heslo*
Potvrďte Heslo*
Meno*
Priezvisko*
Email*
Telefón*
Štát*
* Vytvorením účtu súhlasíte s našimi Zmluvnými podmienkami a Vyhlásenie o ochrane osobných údajov .

Máte už účet?

Prihlásiť sa

S priateľom žijeme v zahraničí. Našich írskych kamarátov sme vzali na envirovýlet. Okrem toho, že sme mali v lese bez signálu naozaj digitálny detox, nám robil sprievod perfektný guide, ktorý nám v mnohom otvoril oči. Zaujímame sa o ekológiu, ale dozvedeli sme sa toľko o dôležitosti lesov a rozmanitosti života v nich, čo sme predtým netušili. Výborná myšlienka, ako robiť osvetu k ochrane lesov!

Monika

Cestovná kancelária STEY

Rýdzo slovenské zážitky z Horehronia

Cestujte v duchu zásad prírodného a trvalo udržateľného turizmu. Podporte s nami lokálnych remeselníkov, ubytovateľov z rodinných hotelov a chalúpok, eko aktivít a atrakcií a užite si SVOJ digitálny detox® na Horehroní! Sledujte naše tipy na výlety, nádherné neobjavené zákutia, príbehy domácich a zážitky z našej produkcie. Dovolenka na Slovensku.

Vitajte na Horehroní.

Postaráme sa o firemné team buildingy, priblížime život na vidieku a lazoch vašim zahraničným priateľom formou home hosted návštev u remeselníkov a gazdov, sprostredkujeme ubytovanie v nádherných lokalitách a odporučíme výlety, ktoré nenájdete v bedekroch. Sme tu pre vás 24/7. Žijeme v regióne a s regiónom.

Čo u nás miniete, ostáva v regióne

Podporíte malých miestnych poskytovateľov služieb

Cestujte ekologicky

POZNÁVAJTE V DUCHU ZÁSAD PRÍRODNÉHO TURIZMU

Digitálny detox®

Doprajte si luxus byť offline. Na vidieku, na lazoch, v prírode.

DIGITÁLNY DETOX® NA HOREHRONÍ

Vyberte si jedinečné ubytovanie ďaleko od mestského ruchu, navštívte s nami miestnych remeselníkov, gazdov a folklóristov a spoznávajte Horehronie ekologicky – na bajkoch, e-bikoch, koňoch či prostredníctvom envirovýletov a pozorovania divočiny. Cestujte ohľaduplne, pomaly, zodpovedne a udržateľne. Doprajte si luxus byť offline.