Zrub s vlastným mini-wellnessom na lazoch

Chcete ujsť od svojich bežných a zabehnutých stereotypov, ale nechcete stratiť svoj milovaný komfort? Vychutnajte si vidiecku atmosféru ďaleko od ruchu veľkomesta a zároveň si užite pohodlie a luxus novučkých apartmánov v zrube s vlastným wellnessom.

 

viac o chalúpke a okolí

Lokalita:
Zrub s dvoma apartmánmi sa nachádza na okraji dediny Drábsko v časti Sedmák. Jeho perfektná poloha je zároveň jedinečným východiskovým bodom na dlhé prechádzky po okolitých lúkach a pasienkoch a nadväzuje na kilometre cyklotrás. Pokiaľ máte chuť vyskúšať niečo originálnejšie, čo tak prechádzka na huculoch, ktorá je možná od jari do jesene. V zime vymeníte bicykle za bežky, sánky prípadne snežnice. Objavte tento nádherný tichý kút Slovenska neďaleko Brezna aj Zvolena, len 2.5 hodiny z Bratislavy.

Ubytovanie:
Zrub má celkovú kapacitu 10 lôžok. Na prízemí zrubu sa nachádza spoločenská miestnosť s novovybudovanou kuchyňou a veľkorysým priestorom na spoločné posedenia, oslavy a tancovačky. Atmosféru spoločne stráveného času dotvorí veľký krb s ručne maľovanými dlaždicami. Vedľa spoločenskej miestnosti je hosťom k dispozícii malý súkromný wellness s bazénom s proti prúdom, fínskou saunou a vírivkou. Na poschodí sa nachádzajú dva samostatné vkusne zariadené apartmány. Každý apartmán má spálňu s manželskou posteľou, plne zariadenú kuchyňu, vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou, obývačku s jedálenským stolom, TV a gauče, ktoré sa využívajú na 3 príležitostné lôžka. Jeden apartmán je tak vhodný pre rodinu s 5 členmi.

Vzhľadom na to, že sa v zrube používa mini wellness, pobyt so zvieratami nie je z hygienických dôvodov možný. Zrub sa nachádza na veľkom oplotenom pozemku s prístreškom a záhradným grilom. Spolu s ním je na pozemku súkromná drevenica, ktorá neslúži na prenájom.

Zrub je ideálny pre dve menšie rodinky, ktoré chcú tráviť čas spoločne, ale ocenia súkromie a vlastné zázemie. Je tiež vhodný pre väčšie skupiny priateľov, ktoré po aktívne strávenom dni na bicykli alebo turistikou radi zrelaxujú v súkromnom spa.

Relax môžete doplniť aj masážou certifikovaného maséra priamo v zrube. Na pozemku môžete bezpečne zaparkovať 3 vozidlá.

Možnosti aktivít:
Strategická poloha zrubu v blízkosti Nízkych Tatier či Muránskej planiny ponúka množstvo rôznorodých aktivít. Hneď za zrubom sa rozprestierajú nekonečné lúky a lesy, ktoré slúžili ako útočisko partizánom a les vedúci až k Dobročskému pralesu. Neďaleko od zrubu sa pasie stádo oviec a vo vedľajšej dedine sa nachádza chovná stanica koní, ktoré sú celoročne v prírode bez ustajnenia. Päť minút pešo od ubytovania sa nachádza malá rodinná pekárnička, kde si môžete každý večer vyzdvihnúť čerstvo dopečené chrumkavé “zajtrajšie” pečivo, či malé rodinné gazdovstvo s možnosťou jazdy na koni a koštovky domácich syrov.

Nad zrubom sa jednoducho napojíte na červenú turistickú značku Rudnej magistrály, kde sa môžete vybrať na nenáročné prechádzky s deťmi najkrajšími úsekmi magistrály k historickej osade Kysuca so zachovalou drevenou architektúrou alebo k partizánskemu cintorínu v sedle Tlstý javor. Okolie praje nenáročným vychádzkam s panoramatickými výhľadmi, menej či viac náročným cyklovýletom asfaltovými úsekmi aj double trailmi.

Vyhľadávaná a obľúbená Čiernohronská železnica a novinka v podobe cyklodrezín v obci Čierny Balog sú vzdialené len 20 min od zrubu.

Zimu si užijete na kilometroch bežkárskych tratí či kilometroch zjazdoviek pre náročných aj menej náročných lyžiarov. Objavujte krásy Horehonia a zamilujte sa do nášho nádherného kraja.


Prečo práve STEY?

 • Podporíte malých lokálnych poskytovateľov
 • Čo u nás miniete, ostáva v regióne
 • Sme tu pre vás 24/7
 • Poctivé produkty za férové ceny

Základné informácie
 • parkovanie pri zrube
 • celoročný prístup osobným autom
 • 2 apartmány
 • 1 apartmán: 1 spálňa + 3 prístelky na gauči
 • 1 kúpeľňa v každom apartmáne
 • veľká spoločenská miestnosť s kuchyňou
 • bazén, vírivka, fínska sauna, masáže
 • centrálne elektrické vykurovanie, krb
 • zvieratá nie sú dovolené
 • Telekom, ostatní operátori s kolísavým signálom
 • wifi v celom objekte
 • gril, kotlík, altánok
 • reštaurácia: 15km, bistro: 2km
 • potraviny: 3km, pekáreň: 2km
 • priama faktúra, Benefit plus, Up Déjeuner

Detailné vybavenie a rozloženie izieb

Každý z 2 apartmánov má k dispozícii:

– izba 1: manželská posteľ
– obývačka s kuchyňou: 2 lôžka na rozkladacom gauči, 1 lôžko na rokladacej pohovke

Kuchyňa:
Indukčná varna doska, chladnička s mrazničkou, mirkovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, sada príborov, tanierov, pohárov, hrncov, panvica, kuchynské nože, prostriedok na umývanie riadu, utierka na riad, hubka

Samostatná kúpeľňa:
– sprchovací kút, toaleta, fén, tekuté mydlo

Iné:
altánok, gril, kotlík, sekera, lekárnička, spoločenské hry

Spoločenská miestnosť na prízemí:
posedenie pre 10 osôb

Wellness:
fínska sauna, vírivka, bazén s protiprúdom v prevádzke celoročne, masáže priamo v zrube na objednávku, sprchovací kút, toaleta

Mobilný signál a internet:
Telekom 4G, ostatní operátori s nestálym signálom, wifi dostupné

Prístup autom:
celoročne po asfaltovej príjazdovej ceste, parkovanie pre 3 vozidlá v objekte

Cenník
sezóna obdobie objekt/noc počet osôb min.
Jar 11. apríl – 30. jún 169 € 1 – 10 3 noci
Leto 1. júl – 3. september 179 € 1 – 10 6 nocí
Jeseň 4. september – 22. december 169 € 1 – 10 3 noci
Zima 8. január – 5. apríl 179 € 1 – 10 3 noci
Prázdniny a sviatky Veľká noc 06. – 10. apríl 189 € 1 – 10 4 noci
Vianoce 22. – 27. december 209 € 1 – 10 4 noci
Silvester 28. december – 2. január 309 € 1 – 10 5 nocí
Traja králi 3. – 7. január 189 € 1 – 10 3 noci
Wellness vírivka + bazén 59 € na deň  
sauna 20 € 60 min  

Check in: od 15.00 hod. Check out: do 10.00 hod.

Cena zahŕňa drevo do krbu, lôžkoviny, uteráky. Nezahŕňa služby mini-wellnesu a miestny poplatok za ubytovanie 0,50€/osobu a noc.

Informácia pre FO podnikateľov a PO: 

Uvedené ceny za ubytovanie bez doplnkových služieb sú vrátane 10% DPH. V prípade fakturácie prenájmu objektu sa účtuje DPH vo výške 20% (celková cena s DPH bude o 10% vyššia ako v prípade fakturácie ubytovania).

Platba, storno a rekreačné poukazy

PLATOBNÉ PODMIENKY
Zálohová platba vo výške 30% z celkovej ceny pobytu je splatná do 3 dní od rezervácie.
Zvyšných 70% z celkovej ceny pobytu je potrebné uhradiť najneskôr 7 dní pred príchodom.
STORNO PODMIENKY
Zrušenie rezervácie do 30 dní pred nástupom na pobyt: vrátime vám zaplatenú zálohu poníženú o administratívny poplatok 40€.
29 – 8 dní: účtujeme storno poplatok vo výške prijatej zálohy 30%.
7 dní a menej: účtujeme storno poplatok v plnej výške 100%.
REKREAČNÉ POUKAZY
O rekreačný príspevok za pobyt v Zrube Sedmák môžete žiadať prostredníctvom priamej faktúry alebo zaplatiť kartou Up Déjeuner a cez portál Benefit plus. Pri pobyte v minimálnej dĺžke trvania 2 nocí máte nárok na rekreačný príspevok od zamestnávateľa vo výške 55% z ceny pobytu, avšak najviac z hodnoty 500€ za 1 kalendárny rok. Na rekreačný príspevok má nárok zamestnanec, ktorý je v pracovnom pomere v trvaní minimálne 24 mesiacov u zamestnávateľa s 49 a viac zamestnancami.

Máte otázky?

Zavolajte alebo nám pošlite správu. Na Horehroní sme doma a radi vám pomôžeme.

+421 908 823 750

stey@steyslovakia.com

Mapa
Aktivity v okolí
Recenzie
Reviews https://steyslovakia.com/wp-content/plugins/booking-management/