Okúste pravú limburskú pohostinnosť v slovenskej prírode

Priestranný a útulný apartmán je súčasťou gazdovstva Sedliacky Dvor, ktoré je situované na samote v nádhernej, širokej a tichej doline obkolesenej zelenými lúkami a lesmi s neopakovateľnými výhľadmi na okolitý vidiek, len niekoľko minút od mesta Brezno. Muránska planina aj obľúbené Nízke Tatry sú hneď za rohom. Poloha je ideálna na denné výlety za atrakciami, horami aj tichými miestami. Hneď zo Sedliackeho Dvora sa začína množstvo turistických aj cyklistických trás. Na svoje si prídu aj lyžiari, Chopok, Mýto pod Ďumbierom aj Tále sa nachádzajú 20 min. autom.

Šarmantný apartmán je počas leta súčasťou malého rodinného kempu. Kemp aj gazdovstvo sú prevádzkované štvorčlennou rodinou z Holandska, ktorá na Slovensku žije už 13 rokov a radi svojim hosťom na krátky čas ponúknu kus z tohto čarovného miesta a pomalého spôsobu života. Okúste ich pravú limburskú pohostinnosť v slovenskej prírode. 

Sedliacky apartmán je výbornou voľbou pre tých, ktorí potrebujú na chvíľu uniknúť veľkomestu, užiť si čistú prírodu a vidiecky život, ako si to pamätáme z čias, keď sme chodili na prázdniny k babke. Oceníte ticho a spomalenie bežných dní v spojení s prírodou a kontaktom s priateľskými zvieratami na gazdovstve.

Apartmán v príjemnom vidieckom štýle je zariadený s úctou k tradícii a histórii. Je umiestnený v dome so súkromným vstupom s priestrannou obývačkou s rozkladacím gaučom, kuchyňou a jedálňou. Apartmán je vykurovaný drevom, a ak chcete, môžete si variť na starom murovanom sporáku.

Sedliacky Dvor ponúka atmosféru a spôsob života, aký mnohým chýba – pomalý a jednoduchý. V ovocnom sade si oddýchnete v závesných hojdačkách a na terase si vychutnáte chladené pivko alebo domáci likér. Večerné chvíle môžete stráviť opekaním pri ohnisku alebo grile. Taktiež môžete pomôcť pri opatrovaní domácich zvierat (zajace, sliepky, kurčatá, ovce, psi a mačky), pri výrobe lekváru, sirupu, výživy, likéru, uhoriek, či zbere sena. Pre deti sú zdarma k dispozícií trampolíny, hojdačky, jazero na plávanie a malý bazén.

“ Užite si jednoduchého, srdečného vidieckeho života, obklopení nádhernou panenskou Slovenskou prírodou ”. Monika a Dion

Prečo práve STEY?

 • Podporíte malých lokálnych poskytovateľov
 • Čo u nás miniete, ostáva v regióne
 • Sme tu pre vás 24/7
 • Poctivé produkty za férové ceny

Vybavenie
 • parkovanie pri objekte
 • wifi v cene
 • 2 spálne + prístelky na gauči
 • 1 kúpeľňa, 1 toaleta
 • psy nie sú akceptované
 • ohnisko
 • reštaurácia 1km, 7km, 12km
 • potraviny 1km, supermarket 7km
 • všetci operátori
 • možnosť kŕmiť s gazdom zvieratá
Galéria
Cenník

1 - 4 OSOBY

Celý apartmán
85€ za noc
 • min. 2 noci
 • max. 2 prístelky - 10€/osoba/noc

Check in: od 15.00 hod. Check out: do 10.00 hod

Cena zahŕňa drevo do krbu, lôžkoviny, uteráky. Cena nezahŕňa miestnu daň za ubytovanie 1€ / osobu a noc. Podmienky a ceny počas prázdnin a sviatkov sa môžu líšiť od bežných cien.

Platba, storno a rekreačné poukazy

PLATOBNÉ PODMIENKY
Zálohová platba vo výške 30% z celkovej ceny pobytu je splatná do 3 dní od rezervácie.
Zvyšných 70% z celkovej ceny pobytu je potrebné uhradiť najneskôr 7 dní pred príchodom.

STORNO PODMIENKY
Zrušenie rezervácie do 30 dní pred nástupom na pobyt: vrátime vám zaplatenú zálohu poníženú o administratívny poplatok 15€.
29 – 8 dní: účtujeme storno poplatok vo výške prijatej zálohy 30%.
7 dní a menej: účtujeme storno poplatok v plnej výške 100%.

COVID STORNO PODMIENKY
V prípade, že bude uznesením vlády formálne obmedzené poskytovanie služieb ubytovania, resp. obmedzený pohyb občanov a cestovanie, storno podmienky sa neaplikujú. Obratom Vám vrátime uhradenú zálohu v plnej výške alebo máte možnosť pobyt vyčerpať v náhradnom termíne do konca kalendárneho roka 2021 podľa Vášho výberu v ktoromkoľvek zariadení z nášho portfólia.

REKREAČNÉ POUKAZY
Za pobyt v minimálnej dĺžke trvania 2 noci vám vystavíme účtovný doklad (faktúru) v zmysle požiadaviek platnej legislatívy. Ak ste si k ubytovaniu objednali niektorý z našich zážitkov, zahrnieme ho do faktúry. Účtovný doklad predložíte do 30 dní zamestnávateľovi, ktorý vám preplatí 55% z ceny pobytu, avšak najviac z hodnoty 500€.
Nespolupracujeme s externými subjektami, ktoré zúčtovávajú rekreačné poukazy (poukážky, karty, benefit systémy).

Máte otázky?

Zavolajte alebo nám pošlite správu. Na Horehroní sme doma a radi vám pomôžeme.

+421 908 823 750

stey@steyslovakia.com

Mapa
Aktivity v okolí
Recenzie

Juraj

Veľmi milí vlastníci, uvoľnená rodinná atmosféra. Skvelé na pobyt pre rodiny s deťmi. Oddych na mieste v okolí prírody. Blízko na viaceré výlety na pešiu turistiku. Večer je možné tráviť vo veľkom altánku.

25. októbra 2019

Valeria

Maximálne v ústretoví majitelia, cítili sme sa ako doma. Deti mohli každé ráno kŕmiť zvieratá, čo sa im veľmi páčilo.

27. septembra 2019

Matej

Najlepsi kemp na Slovensku. Chodievame sem aj v zime, detom sa pacia zvieratka, atrakcie a samozrejme piecka a peterky. Chodievame odtialto na Tale, Myto, alebo chopok.

22. januára 2019

Pavol

Prostredie bolo neskutočné, na samote u lesa 😉, pán domáci TOP (mimochodom Holanďania 12 r. žijúci na SK), pani domáca vyrába likéry, čisto všade, proste pohoda a relax. Vrelo odporúčame !!! 👍

14. augusta 2018

Dariusz

Apartment cozy and clean. Great host and beautifully situated place in the midst of nature.

19. júla 2018
Reviews https://steyslovakia.com/wp-content/plugins/booking-management/